Kontakt / Hitta hit

Varmt välkommen att kontakta oss på telefon, fax eller mail enligt nedan.

Hitta till UBA

Industrigatan 12
212 14 MALMÖ

Vi finns vid korsningen mellan Industrigatan och Nobelvägen.

Se större karta

Kontaktuppgifter

Vårt gemensamma fax-nummer är 040-18 76 83 och vår gemensamma e-post är info@uba.se

VD

Fredrik-Liliedahl2

Fredrik Liliedahl

VD

Tel: 040-6806710

Mob: 0733-177 560

e-post: fredrik.liliedahl@uba.se

Ekonomi

Ulrika-Ekman

Ulrika Ekman

Ekonomichef

Tel: 040-6806713

Mob: 0733-177 563

e-post: ulrika.ekman@uba.se

Tina-Nissert

Tina Nissert

Ekonomiassistent

Tel: 040-6806700

Mob: 0733-177 550

e-post: tina.nissert@uba.se

Glas & Fasad

Joakim-Borgstrand

Joakim Borgstrand

Projektledare

Tel: 040-6806705

Mob: 0733-177 555

e-post: joakim.borgstrand@uba.se

Peter-Petersson

Peter Petersson

Projektledare Glas & Fasad

Mob: 0733-177 568

e-post: peter.petersson@uba.se

Lars-Nitz

Lars Nitz

Projektledare

Mob: 0733-177 570

e-post: lars.nitz@uba.se

Robert-Falheim

Roberth Falheim

Produktionsberedare

Mob: 0733-177 575

e-post: roberth.falheim@uba.se

Göran-Olsson

Göran Olsson

Projektledare

Mob: 0733-177 583

e-post: goran.olsson@uba.se

Mostafa-Rahimy

Mostafa Rahimy

Kalkylator

e-post: Mostafa.rahimy@uba.se

Växtteknik

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Trädgårdstekniker och Projektledare Växtteknik

Tel: 040-6806703

Mob: 0733-177 553

e-post: anders.nilsson@uba.se

Lantbruk

roger-lindblom

Roger Lindblom

Projektledare Lantbruk

Tel: 040-6806708

Mob: 0733-177 558

e-post: roger.lindblom@uba.se

Projektering

Laszlo Markus

Laszlo Markus

Arkitekt / Projektering lantbruksventilation/växthus

Tel: 040-6806712

Mob: 0733-177 562

e-post: laszlo.markus@uba.se

Konstruktör

Anders-Klinteryd-Spets

Anders Klinteryd Spets

Konstruktör

Mob: 0733-177 569

e-post: anders.spets@uba.se

David-Larsson

David Larsson

Konstruktör

Mob: 0733-177 582

e-post: david.larsson@uba.se

Fredrik-Fougstedt

Fredrik Fougstedt

Konstruktör

Mob: 0733-177 581

e-post: fredrik.fougstedt@uba.se

Dalal-Al-Faris_2

Dalal Al-Faris

Konstruktör

Mob: 0733-177 579

e-post: dalal.al-faris@uba.se

Lager

Daniel-Lindström

Daniel Lindström

Lagerchef

Tel: 040-6806701

Mob: 0733-177 551

e-post: daniel.lindstrom@uba.se

tom-jensen

Tom Jensen

Lager

Mob: 0733-177 576

e-post: tom.jensen@uba.se

Montage

Robert-Hansson

Robert Hansson

Montageansvarig/Montageledare

Mob: 0733-177 590

e-post: robert.hansson@uba.se

Joacim-Söderström

Joacim Söderström

Montageledare/Montör

Mob: 0733-177 591

e-post: joachim.soderstrom@uba.se

Jonas_Wallander

Jonas Wallander

Montageledare/Montör

Mob: 0733-177 578

e-post: jonas.wallander@uba.se

Erik-Nilsson

Erik Nilsson

Montageledare/Montör

Mob: 0733-177 565

e-post: erik.nilsson@uba.se

Dennis-Hansson

Dennis Hansson

Montör

Mob: 0733-177 592

Tommy-Jonasson

Tommy Jonasson

Montör

Mob: 0708-854375

Timothy-Kullin

Timothy Kullin

Montör

Mob: 0733-177 594

Andreas Ahlqvist

Andreas Ahlqvist

Montör

e-post: andreas.ahlqvist@uba.se

Hans-Åke-Lindeblad

Hans-Åke Lindeblad

Montör

Mob: 0733-177 596

Filip-Skoog

Filiph Skoog

Montör

Mob: 0733-177 593

Elias-Eriksson

Elias Eriksson

Montör

Mob: 0733-177 597

Jimmy Fernlöf

Jimmie Färnlöf

Montör

Mob: 0733-177595

e-post: jimmie.farnlof@uba.se

Gustav Loth

Gustav Loth

Montör

Verkstad

Niklas-Ängquist

Niklas Ängquist

Arbetsledare

Mob: 0733-177 566

e-post: niklas.angquist@uba.se

Ronny-Åkesson

Ronny Åkesson

Verkstad

Mob: 0733-177 571

e-post: ronny.akesson@uba.se

simon-swede

Simon Swede

Verkstad

Mob: 0733-177 564

e-post: simon.swede@uba.se

Thomas-Persson

Thomas Persson

Verkstad

Mob: 0733-177 557

Alexader-Ahlqvist

Alexander Ahlqvist

Verkstad

Valter-Torkar

Valter Torkar

Verkstad

Mob: 0733-177 574

Patrik-Ekblad

Patrik Ekblad

Verkstad

Mob: 0733-177 577

Mikael-Hjort

Mikael Hjort

Verkstad

Mob: 0733-177 567

Davor-Miloknic

Davor Miloknic

Verkstad

Mob: 0733-177 580

Ewa-Emcken

Ewa Emcken

Verkstad

Mob: 0733-177 585

Piotr-Bejma

Piotr Bejma

Verkstad

Mob: 0733-177 556

Dennis-Flink

Dennis Flink

Verkstad

Mob: 0733-177 573

Plåtslageri

Samuel Persson

Samuel Persson

Plåtslagare

Kontaktperson

Fredrik Liliedahl

VD

Tel: 040-6806710

Mob: 0733-177 560

e-post: fredrik.liliedahl@uba.se

Fredrik-Liliedahl2