Kontakt / Hitta hit

Varmt välkommen att kontakta oss på telefon, fax eller mail enligt nedan.

Hitta till UBA

Industrigatan 12
212 14 MALMÖ

Vi finns vid korsningen mellan Industrigatan och Nobelvägen.

Se större karta

Kontaktuppgifter

Vårt gemensamma fax-nummer är 040-18 76 83 och vår gemensamma e-post är info@uba.se

VD

Fredrik Liliedahl

VD

Tel: 040-6806710

Mob: 0733-177 560

e-post: fredrik.liliedahl@uba.se

Ekonomi

Ulrika Ekman

Ekonomichef

Tel: 040-6806713

Mob: 0733-177 563

e-post: ulrika.ekman@uba.se

Tina Nissert

Ekonomiassistent

Tel: 040-6806700

Mob: 0733-177 550

e-post: tina.nissert@uba.se

Glas & Fasad

Joakim Borgstrand

Projektledare

Tel: 040-6806705

Mob: 0733-177 555

e-post: joakim.borgstrand@uba.se

Peter Petersson

Projektledare Glas & Fasad

Mob: 0733-177 568

e-post: peter.petersson@uba.se

Lars Nitz

Projektledare

Mob: 0733-177 570

e-post: lars.nitz@uba.se

Roberth Falheim

Produktionsberedare

Mob: 0733-177 575

e-post: roberth.falheim@uba.se

Göran Olsson

Projektledare

Mob: 0733-177 583

e-post: goran.olsson@uba.se

Mostafa Rahimy

Kalkylator

e-post: Mostafa.rahimy@uba.se

Peter Linden

Projektledare

Mob: 0733-177572

e-post: peter.linden@uba.se

Växtteknik

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Trädgårdstekniker och Projektledare Växtteknik

Tel: 040-6806703

Mob: 0733-177 553

e-post: anders.nilsson@uba.se

Lantbruk

Roger Lindblom

Projektledare Lantbruk

Tel: 040-6806708

Mob: 0733-177 558

e-post: roger.lindblom@uba.se

Projektering

Laszlo Markus

Laszlo Markus

Arkitekt / Projektering lantbruksventilation/växthus

Tel: 040-6806712

Mob: 0733-177 562

e-post: laszlo.markus@uba.se

Konstruktör

Anders Klinteryd Spets

Konstruktör

Mob: 0733-177 569

e-post: anders.spets@uba.se

David Larsson

Konstruktör

Mob: 0733-177 582

e-post: david.larsson@uba.se

Fredrik Fougstedt

Konstruktör

Mob: 0733-177 581

e-post: fredrik.fougstedt@uba.se

Yousef Rahimy

Konstruktör

Mob: 0733-177 579

e-post: yousef.rahimy@uba.se

Lager

Daniel Lindström

Lagerchef

Tel: 040-6806701

Mob: 0733-177 551

e-post: daniel.lindstrom@uba.se

Tom Jensen

Lager

Mob: 0733-177 576

e-post: tom.jensen@uba.se

Montage

Robert Hansson

Montageansvarig/Montageledare

Mob: 0733-177 590

e-post: robert.hansson@uba.se

Joachim Söderström

Montageledare/Montör

Mob: 0733-177 591

e-post: joachim.soderstrom@uba.se

Jonas Wallander

Montageledare/Montör

Mob: 0733-177 578

e-post: jonas.wallander@uba.se

Dennis Hansson

Montör

Mob: 0733-177 592

Tommy Jonasson

Montör

Mob: 0708-854375

Timothy Kullin

Montör

Mob: 0733-177 594

Andreas Ahlqvist

Montör

e-post: andreas.ahlqvist@uba.se

Hans-Åke Lindeblad

Montör

Mob: 0733-177 596

Elias Eriksson

Montör

Mob: 0733-177 597

Gustav Loth

Montör

Verkstad

Niklas Ängquist

Arbetsledare

Mob: 0733-177 566

e-post: niklas.angquist@uba.se

Ronny Åkesson

Verkstad

Mob: 0733-177 571

e-post: ronny.akesson@uba.se

Simon Swede

Verkstad

Mob: 0733-177 564

e-post: simon.swede@uba.se

Thomas Persson

Verkstad

Mob: 0733-177 557

Alexander Ahlqvist

Verkstad

Patrik Ekblad

Verkstad

Mob: 0733-177 577

Mikael Hjort

Verkstad

Mob: 0733-177 567

Davor Miloknic

Verkstad

Mob: 0733-177 580

Piotr Bejma

Verkstad

Mob: 0733-177 556

Dennis Flink

Verkstad

Mob: 0733-177 573

Dan Hansson

Verkstad

e-post: dan.hansson@uba.se

Plåtslageri

Samuel Persson

Plåtslagare

Kontaktperson

Fredrik Liliedahl

VD

Tel: 040-6806710

Mob: 0733-177 560

e-post: fredrik.liliedahl@uba.se