Varmt välkommen att kontakta oss på telefon, fax eller mail enligt nedan.

Hitta till UBA

Industrigatan 12
212 14 MALMÖ

Vi finns vid korsningen mellan Industrigatan och Nobelvägen.

Se större karta

Kontaktuppgifter

Vårt gemensamma fax-nummer är 040-18 76 83 och vår gemensamma e-post är info@uba.se

VD

Fredrik Liliedahl

VD

Tel: 040-6806710

Mob: 0733-177 560

e-post: fredrik.liliedahl@uba.se

Ekonomi

Ulrika Ekman

Ekonomichef

Tel: 040-6806713

Mob: 0733-177 563

e-post: ulrika.ekman@uba.se

Tina Nissert

Ekonomiassistent

Tel: 040-6806700

Mob: 0733-177 550

e-post: tina.nissert@uba.se

Glas & Fasad

Joakim Borgstrand

Projektledare

Tel: 040-6806705

Mob: 0733-177 555

e-post: joakim.borgstrand@uba.se

Peter Linden

Projektledare

Mob: 0733-177572

e-post: peter.linden@uba.se

Göran Olsson

Projektledare

Mob: 0733-177 583

e-post: goran.olsson@uba.se

Roberth Falheim

Produktionstekniker/CNC

Mob: 0733-177 575

e-post: roberth.falheim@uba.se

Simon Swede

Produktionstekniker/CNC

Mob: 0733-177 564

e-post: simon.swede@uba.se

Mostafa Rahimy

Kalkyl/Offert

e-post: Mostafa.rahimy@uba.se

Anders Spets

Konstruktör

Mob: 0733-177 569

e-post: anders.spets@uba.se

David Larsson

Konstruktör

Mob: 0733-177 582

e-post: david.larsson@uba.se

Fredrik Fougstedt

Konstruktör

Mob: 0733-177 581

e-post: fredrik.fougstedt@uba.se

Gabriel Melendez

Konstruktör

e-post: gabriel.melendez@uba.se

Yousef Rahimy

Konstruktör

Mob: 0733-177 579

e-post: yousef.rahimy@uba.se

Laszlo Markus

Laszlo Markus

Arkitekt / Projektering, Lantbruksventilation & Växthus

Tel: 040-6806712

Mob: 0733-177 562

e-post: laszlo.markus@uba.se

Marco Månsson

Marco Månsson

Service / Eftermarknad

Mob: 0733-177 580

e-post: marco.mansson@uba.se

Växtteknik

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Trädgårdstekniker och Projektledare Växtteknik

Tel: 040-6806703

Mob: 0733-177 553

e-post: anders.nilsson@uba.se

Lantbruk

Roger Lindblom

Projektledare Lantbruk

Tel: 040-6806708

Mob: 0733-177 558

e-post: roger.lindblom@uba.se

Verkstad

Peter Petersson

Produktionschef

Mob: 0733-177 568

e-post: peter.petersson@uba.se

Niklas Ängquist

btr. Produktionschef

Mob: 0733-177 566

e-post: niklas.angquist@uba.se

Ronny Åkesson

Verkstad

Mob: 0733-177 571

e-post: ronny.akesson@uba.se

Thomas Persson

Verkstad

Mob: 0733-177 557

Alexander Ahlqvist

Verkstad

Patrik Ekblad

Verkstad

Mob: 0733-177 577

Mikael Hjort

Verkstad

Mob: 0733-177 567

Davor Miloknic

Verkstad

Mob: 0733-177 580

Piotr Bejma

Verkstad

Mob: 0733-177 556

Dennis Flink

Verkstad

Mob: 0733-177 573

Dan Hansson

Verkstad

e-post: dan.hansson@uba.se

Stefan Greko

Verkstad

Andreas Willmes

Verkstad

Lager

Daniel Lindström

Lagerchef

Tel: 040-6806701

Mob: 0733-177 551

e-post: daniel.lindstrom@uba.se

Tom Jensen

Lager

Mob: 0733-177 576

e-post: tom.jensen@uba.se

UBA Montage AB

Robert Hansson

VD/Montageledare

Mob: 0733-177 590

e-post: robert.hansson@uba.se

Dennis Hansson

Montör

Mob: 0733-177 592

Hans-Åke Lindeblad

Montör

Mob: 0733-177 596

Elias Eriksson

Montör

Mob: 0733-177 597

Kontaktperson

Fredrik Liliedahl

VD

Tel: 040-6806710

Mob: 0733-177 560

e-post: fredrik.liliedahl@uba.se