Växtteknik

2020.07.06

2020-07-03 Semesterstängt
Under juli månad från den 6/7 till 10/7 har vi begränsade öppettider, från den 13/7 till den 27/7 håller vi helt stängt.
Service av utrustning från UBA växtteknik nås på följande nr.

Aweta

Reservdelar

Tel Växel: +31 88 668 80 00
Mail order: parts@aweta.nl

Norman van der Gaag
Tel Växel: +31 88 668 80 00
Mail nvdgaag@aweta.nl

Priva

Service och reservdelar

EST Service och reservdelar

Roger Hansson
Tel 070-534 59 22
Mail: roger.hansson@este.se

Emil Larsson
Tel 070-271 99 27
Mail: emil.larsson@este.se

Van Dijk

Ecoster mfl produkter

Kontaktperson: J.I. van der Zeeuw
Tel: +31 (0) 30 659 21 58
j.vanderseeuw@vandijkheating.nl

NPI vattentankar

Kontaktperson: Arjen van Dijk
Director Waterstorage
dijk@npibv.com
Tel: +31 (0) 6 53250639

GVI/Danvan

Gödselblandare GVI Micro
Kontaktperson  Försäljning/Service: Jeannette Jørgensen
+45 6592 5600
+45 2124 8399
jeannette@danvan.dk
www.danvan.dk
Produktion/Service:
Steen Malmborg
steenm@danvan.dk
+45 40 29 36 45

Klitte Energi

Luftningsautomatik

Kontaktperson: Anders Henriksson
042-29 77 40
070-729 77 48
klitte.energi@telia.com